تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

میله های فولادی یک قطعه ضروری برای طیف گسترده ای از ساخت و ساز است که برای تقویت جامد استفاده می شود. در ساخت و ساز ، میله فولادی مهمترین ماده است زیرا نه تنها باعث تقویت ماده جامد می شود و هم چنین در اثر سایش ساده و آسان پارگی ناشی از زنگ زدگی یا هر بلایای طبیعی مانند زلزله ، بهبود می یابد. فولاد ملایم حاوی 0.05-0.25٪ کربن به عنوان سمانیت است. استحکام آن نسبتاً کم است ، در عین حال فریم آن متوسط ​​و ساده است ، سختی سطح را می توان از طریق کربورزاسیون گسترش داد. به دلیل ماده آهن بالا ، تمایل به مصرف دارد. اصطلاح تخصصی فولاد TOR یک نوار تقویت کننده فولاد تغییر شکل یافته پیچ خورده سرد است. میله های فولادی دارای تغییر شکل سطح هستند که با چرخاندن فولاد پس از طولانی شدن ایجاد می شوند. این قدرت مقاومت بالایی به فولاد می دهد و پیوند مناسب و مناسب را با بتن ایجاد می کند. تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

بررسی فاکتورهای موثر در قیمت میلگرد

فولاد خفیف اصطلاحی کلی برای فولادهای کم کامپوزیت و کم کربن است. در حالی که خواص میله های a36 و 1018 به طور مصنوعی مقایسه می شوند ، جزئیات به موضوعات مختلف گسترش می یابد. A36 به طور کلی نگران کیفیت عملکرد در برنامه های اساسی است. فولاد Tor آماده سازی کم ترکیب سرد است که برای تقویت سیمان استفاده می شود. این شامل میلگرد یا میله تقویت کننده است و سیمهایی را که برای اتصال میلگردها به یکدیگر متصل می شوند برای قاب کردن شبکه ها و شبکه های فولادی قبل از تخلیه بتن در سازه ها برای ساخت سازه ها متصل می کند تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

. فولاد Tor از طریق سازه ها به منظور بهبود کیفیت عملکرد بر روی میله های گرم یا گرم کار می شود. حرکت سرد کیفیت فولاد را دقیقاً در مقایسه با متالورژی گسترش می دهد. آماده سازی های با کیفیت بالا متالورژی به اجزای آلیاژی نیاز دارند که نادرتر و پرهزینه تر از کربن ، سیلیکون یا آهن هستند. آنها علاوه بر این نیاز به عملیات حرارتی دارند که از نظر سوخت ، سخت افزار و زمان جدی است. می توان یک فولاد کم کیفیت با ملغمه کم آمالگام را تلاش کرد تا کیفیت عملکرد خود را بدون دست زدن به هزینه بیشتر افزایش دهد. فولاد کم کار با ترکیب کم را می توان در بخاری های خمشی با استفاده از ضایعات استفاده شده مجدداً تحویل داده ، به طور مداوم در سیم گرد ریخته ، در حین کار خنک و سرد کار کرد و در قسمت تمام شده برش داد و یا از بین برد. یک کارخانه انفرادی می تواند هر روز تعداد زیادی تن ایجاد کند تا بتواند به صورت مداوم به پروژه های ساختمانی تحویل دهد. تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

بررسی فاکتورهای موثر در قیمت آهن

فولاد ملایم باعث انعطاف پذیری و شکل پذیری یا انعطاف پذیری می شود. فولاد ملایم از استحکام متوسطی برخوردار است ، اما شکل آن متوسط ​​و ساده است. سختی سطح را می توان از طریق کربورزاسیون گسترش داد. TOR نوعی فولاد hysd است ، که در آن میله های فولادی ، پس از تجربه فرآیند عملیات حرارتی مورد نیاز ، به صورت سرد پیچ ​​خورده و تحریف می شوند. این تغییر شکل ها در سطحی موجود است و پس از یک روش فرمت ، که همبستگی بازگشت بهتری را به فولاد می دهد و بدرفتاری های سطح ، بندگی بیشتری را با بتن ایجاد می کند ، انجام می شود. تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

به دلیل عدم تغییر شکل ، این میله های فولادی باعث کاهش لغزش در سیمان و افزایش پیوند بین دو ماده می شوند. میله های غیرقابل شکل از استحکام بالاتری نسبت به میله های فولادی ms برخوردارند و باید اعوجاج ها به طور مداوم در طول میله پراکنده شوند. فولاد Tor یکی از برترین و بهترین درجه های فولادی است که در تقویت بتن استفاده می شود. انواع مختلف فولاد یا میله های فولادی که برای بتن با انسداد کمتر استفاده می شود. در سازه های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. نگرانی قابل انعطاف بیشتری نسبت به میله های استیل ملایم دارد. میله های فولادی خفیف یا فولادی رشته ای دارای کشش متوسط ​​کمی هستند ، با این وجود شکل آن متوسط ​​و ساده است. سختی سطح را می توان از طریق کربورزاسیون گسترش داد. تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

بررسی فاکتورهای موثر در قیمت نبشی

میله های فولادی خفیف برای تنش کششی تیرهای دال RCC (بتن سیمان مسلح) و غیره در کار بتن سیمان تقویت شده استفاده می شود. این میله های فولادی از نظر سطح ساده بوده و نواحی گردی با فاصله 6 تا 50 میلی متر هستند. این تیرها در طول های طولانی تولید می شوند و می توانند به سرعت برش خورده و بدون آسیب دیدگی به راحتی خم شوند. استفاده از میله های فولادی خفیف برای تنش برای تقویت میله های جامد بتونی و صریح. از فولادهای تور به عنوان ریه و دنده و برای محدود کردن لغزش استفاده می شود. Cold میله های خود را که با -1786 مطابقت دارد کار کرد. در غیر این صورت میله های تغییر شکل یافته پیچ خورده (CTD) یا فولاد tor نامیده می شوند. میله های CTD که معمولاً برای کار RCC مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *