مشخصات ورق st37

ورق st37 به طور کلی ، ورق های تولید شده با روش نورد گرم ، ورق های سیاه نامیده می شوند. البته ورق هایی وجود دارد که با نورد سرد تولید می شود ، به این محصولات ورق های روغنی گفته می شود. فولادهای ساختمانی به دلیل خاصیت فیزیکی و مکانیکی بی نظیر ، در صنایع و ساختارهای شهری کاربرد گسترده ای دارند. ورق های فولادی سیاه ST37 و ST52 بیش از 50٪ صنعت را نشان می دهد. فولادهای ساختمانی مانند ST37 به دلیل محتوای بسیار کم کربن از جوشکاری خوبی برخوردار هستند. به همین دلیل ، آنها برنامه های بسیار بیشتری نسبت به سایر رقبای خود دارند. لازم به ذکر است که با افزایش مقدار کربن ، قابلیت جوشکاری فولاد سازه کاهش می یابد. در نتیجه ، ورق ST52 از قابلیت جوشکاری کمتری نسبت به ورق ST37 برخوردار است.

وزن ورق ST37 بسیار بیشتر از ورق ST52 است. این عامل باعث می شود در بعضی موارد از ST52 به جای ST37 استفاده شود. قیمت انواع مختلف ورق ST37 را در اندازه و وزن های مختلف در استیل ایران پیدا کنید. این برگه در استاندارد های مختلف به شرح زیر مشخص شده است.

S235JR
JIS: SS400
ASTM: A283C
UNI: FE360B

خواص مکانیکی فولاد ST37

از خصوصیات مکانیکی ورق ST37 می توان به مقاومت کششی 235 مگاپاسکال ، استحکام کششی 360-510 مگاپاسکال اشاره کرد میلگرد آجدار ۱۴راد همدان A3  که برای مقاطع فولادی مانند تیرها ، اتصالات ، ورق ها ، زاویه ها ، گل میخ ها و پروفیل ها دامنه بسیار مناسبی است.

ورق سیاه 2 رول 1000 فولاد مبارکه | قیمت ورق سیاه 2 رول 1000 فولاد مبارکه

کاربرد ورق st37

از ورق ST37 در صنایع مختلف استفاده می شود. برنامه های اصلی آن شامل موارد زیر است:

سازه های ساختمانی
تولید قطعات فولادی مانند پروفیل ، اتصالات ، زاویه
با ستونها صفحه ایجاد کنید
لوازم خانگی مانند یخچال و ماشین لباسشویی
ساخت گوشه ها و سنبله ها
بدنه ماشین
تولید تجهیزات صنعتی
ورق ها و شبکه ها را دریل کنید.

قیمت روز ورق سیاه در تهران

قیمت ورق سیاه ۲میل در کانال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت ورق سیاه در بورس قیمت ورق آهن کیلویی آرشیو قیمت ورق سیاه قیمت ورق سیاه 1.5 میل قیمت ورق فولاد مبارکه قیمت ورق آهن صنعتی قیمت ورق سیاه گیلان  قیمت ورق آهن صنعتی قیمت ورق سیاه ۲میل نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان در وب سایت آهن رسان به نشانی https://ahanresan.ir/st37/قیمت ورق آهن کاویان قیمت ورق سیاه در بورس قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق گیلان قطعات در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

بیشتر بدانید

ورق St37 در کلیه بخش های فولادی رایج مانند: میله های گرد ، تیرها ، جعبه های پروفیل ، زاویه ها و گل میخ ها ، انواع ورق های ساده و شکل و همچنین ورق های ST37 در ستون و ستون ساختمان استفاده می شود. ، در ورق ها و شبکه های سوراخ دار ، در کارخانه ها برای تولید پروفیل – در کارخانه ها برای تولید زاویه – در کارخانه ها برای تولید گل میخ – در بدنه اتومبیل – در لوازم خانگی مانند یخچال ، ماشین لباسشویی و غیره استفاده می شود. – در پل های عابر پیاده – از آن برای محافظت و حصارکشی – ساخت درب و پنجره – برای قطعات و کار در خمش و برش – در ماشین آلات صنعتی – در ساختمانها نیز استفاده می شود.

فولاد ST37 از فولاد غیر آلیاژ است. فولاد ST37 دارای خواص مکانیکی مختلف و ویژگی های عملکردی با استحکام بالای 235 مگاپاسکال است.

استحکام کششی فولاد ST37 به طور عمده برای اتصال ، چفت و جوشکاری استفاده می شود. فولادهای ساختاری مانند ST37 در بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند و خواص جوشکاری خوبی را با استحکام تضمین شده ترکیب می کنند. درجه های بسیاری از این نوع فولاد وجود دارد و شامل کاربردهای مختلفی از جمله ساخت و ساز و صنعت می شود. آلیاژهای با استحکام بالا بسیاری از فولادهای ساختاری را جایگزین کرده اند که در آن کاهش وزن مهم است (به عنوان مثال اتومبیل) اما دارای قدرت تضمین شده هستند.

طلا نورد فولاد
مس نورد کاری گرم آهن
تیتانیم نورد کاری سرد استیل
آلومینیوم انواع فلز برنج

st52 ورق st37 چیست در مقالات علمی و آموزشی سایت آهن رسان ورق st37 قیمت مشخصات ورق st52 ورق st32 ورق st37-2 فولاد st37 و st52 خواص مکانیکی فولاد در کانال قیمت گذاری وب سایت آهن رسان  st37 قیمت ورق سیاه در بورس نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق st37 قیمت ورق برشی ورق آهن قیمت ورق st52 قیمت ورق آهن صنعتی ورق فروشان اصفهان قیمت ورق سفید اصفهان قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان ورق st37 قیمت قیمت ورق آهن اصفهان قیمت ورق آهن صنعتی آهن رسان قیمت ورق سبک نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق سبک قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت هر کیلوگرم ورق آهن انواع ورق سیاه قیمت st37 ورق گالوانیزه سیاه ورق ۸ میل فولاد مبارکه قیمت جهانی ورق روغنی قیمت ورق فولاد مبارکه قیمت ورق سرد قیمت ورق سبک ورق سیاه ۱ ۵ آهن یکتا قیمت ورق گیلان قطعات ورق ۸ میل فولاد مبارکه قیمت ورق آهن صنعتی در کانال تلگرامی مرکز آهن بارگذاری شده است.

فولادهای آلیاژی دیگری همچون ST52، ST52-3، S235Jr را نیز تهیه می کنیم. لطفا به ما اطلاع دهید که شما چه نیاز دارید. مهزیار فولاد صنعت یکی از تهیه کنندگان و تهیه کنندگان فولاد ST37 در ایران است. برای کسب اطلاع از قیمت و در دسترس بودن فولاد ST37 با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما مسئول هرگونه ابهام در ترکیب شیمیایی و خصوصیات مکانیکی شما هستند ، می توانید از طریق ایمیل و تلگرام با ما تماس بگیرید.