طراحی در فلزکاری چیست؟

 

میلگرد آجدار ۲۸ قائم A3

لوله های فلزی مربع و مستطیل توخالی.

تفاوت بین فولاد ملایم و فولاد TOR چیست؟

نقشه کشی یک فرآیند فلزکاری رایج است که توسط شرکت های تولید کننده انجام می شود. با کشیدن و کشش فلز قادر به افزایش طول فلز است. به آن “رسم” می گویند زیرا دستگاه فلز را به سمت خود “می کشد”. با کشش فلز ، طولانی تر و نازک تر می شود. پس از دستیابی به شکل دلخواه ، فلز از دستگاه خارج می شود. طراحی در فلزکاری چیست؟

آهن گالوانیزه چیست؟

 

البته این فقط اصول طراحی است. در طراحی چندین روش مختلف وجود دارد که هر یک به روش دیگری نیاز دارد.

قیمت تیرآهن اهواز در تهران

نقاشی سرد

رسم سرد شامل کشش فلز در دمای اتاق است. برخلاف آنچه برخی از مردم معتقدند ، رسم معمولاً روی فلز گرم انجام نمی شود. در عوض ، روی فلز دمای اتاق انجام می شود. این فرآیند فلزکاری بسیار کارآمد برای دستکاری شکل فلز شناخته می شود. در مقایسه با طراحی داغ ، رسم سرد با دقت بیشتری و بدون به خطر انداختن مقاومت فلز یا سایر خصوصیات فیزیکی ارائه می شود. ورق آلومینیوم چه خصوصیاتی دارد

 

نقشه ورق فلز

همانطور که حدس زده اید ، از نقاشی ورق فلز برای تولید ورق استفاده می شود. در حالی که به خالی فشار وارد می شود ، دستگاه رسم فلز را به اندازه و شکل دلخواه کش می دهد. استفاده از فشار مناسب برای ترسیم ورق فلز ضروری است ، زیرا بر اندازه فلز تأثیر می گذارد. هرچه فشار بیشتری وارد شود ، ورق فلز نازک می شود. عدم اعمال فشار کافی ، ضخیم بودن ورق فلز خواهد بود. نقاشی ورق نوعی نقاشی سرد است زیرا شامل کشش فلز در دمای اتاق است. طراحی در فلزکاری چیست؟

قیمت ورق برشی یا فابریک

 

طراحی میله

از نقاشی میله ای برای تولید اشیا bar میله ای شکل با کشش فلز استفاده می شود. فلز پایه از طریق یک قالب تغذیه می شود – قالب معمولاً روی یک نیمکت کشش قرار دارد – که آن را کشش می دهد. فقط بعد از اینکه فلز به فرم مناسب رسید ، از انتهای مخالف قالب عبور می کند. ترسیم میله روی انواع فلزات انجام می شود که برخی از آنها شامل فولاد ، مس ، آلومینیوم و آلیاژها هستند. ساخت پل از طریق فولاد

کنترل‌فرآیندهای تولیدفولادضدزنگ

رسم عمیق

ساخت پل از طریق فولاد

رسم عمیق همان نقشه ورق فلز است با این تفاوت که فلز را طولانی تر از قطر آن می کشد. در نتیجه ، رسم عمیق فرایند پیچیده تری است که نیاز به توجه بیشتری دارد. این کار معمولاً با تغذیه فلز درون قالب با استفاده از منگنه مکانیکی انجام می شود. منگنه این فلز را مجبور می کند تا به شکل قالب تبدیل شود. با این حال ، طراحی عمیق با ایجاد یک جسم فلزی طولانی تر از قطر آن مشخص می شود. طراحی در فلزکاری چیست؟

 

AISTech: نمایش بزرگ فولاد

تمام فرایندهای فلزکاری شامل دستکاری شکل فلز است و ترسیم نیز از این قاعده مستثنی نیست. این قادر به کشیدن و کشش فلز است تا آن را طولانی تر و نازک تر کند. طراحی در فلزکاری چیست؟

کارخانه های تولید لوله مانیسمان